🎄🎄OZDOBIĆ DZIECIOM ŚWIĘTA🎄🎄

Jeżeli mielibyście ochotę ozdobić święta dzieciom 👧z placówki opiekuńczo – wychowawczej🏠 oraz dzieciom 🧒wychowującym się w rodzinach zastępczych👨‍👩‍👧‍👦, pokazując im, że o nich pamiętamy, że są dla nas ważne, a przede wszystkim, że jest dla nich miejsce w naszej lokalnej społeczności to mamy dla Was 🧏‍♀️taką oto propozycję:

Wy robicie własnoręcznie 👐ozdobę świąteczną 🎄– może to być bombka, stroik, świeca zapachowa, lampion, kartka świąteczna, samodzielnie upieczone i ozdobione pierniki i co tam Wam jeszcze przyjdzie do głowy.

Najważniejsze, żeby było w tym Wasze ❤️serducho. Jeśli chcecie możecie podpisać swoją pracę. My pakujemy🎁, ozdabiamy i wysyłamy 📫do dzieciaków.

Wystarcz, że zgłosicie swój udział w akcji mailowo: stacjadom@onet.pl lub zostawicie komentarz pod postem na naszym FACEBOOK'U a skontaktujemy się z Wami i podamy szczegóły.

Ważne, żeby Wasze ozdoby były gotowe do odbioru najpóźniej do dnia 📅15 grudnia 2020 r. Do dzieła💪! Liczymy na Waszą 🧏‍♀️ kreatywność💡.

My już działamy🧑‍🎨🎨: będzie decupage, filcowanie, makrama …

W tym przedziwnym czasie😷, taki drobny gest pozwoli nam zbliżyć się do siebie pomimo dzielącej nas odległość i pozostać w 👋kontakcie. I oto właśnie chodzi.

Akcja jest organizowana w ramach projektu: „POZNAJ, NAUCZ, ZAINSPIRUJ – NIE OCENIAJ”. Projekt dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.


Współpracujemy z:
+48 536-933-077
stacjadom@onet.pl
/StowarzyszenieStacjaDom/
Marszałka Józefa Piłsudskiego 65
96-500 Sochaczew