Bal karnawałowy

07.01.2022 bawiliśmy się wspólnie na uroczystym Balu Przebierańców Stowarzyszenia STACJA DOM.
Śmiechu, zabawy, tańców, słodyczy i owocowych przekąsek nie brakowało. 🌲🍰Nasze dzieci miały możliwość zabawy przy akompaniamencie muzyki Piotra Milczarka, z kreatywnymi animatorkami z zespołu ELSA I SPÓŁKA-Animacje dla dzieci, a także otrzymania wymarzonych prezentów od tańczącego Mikołaja.🎅🙂

Żadna z tych atrakcji nie byłaby możliwa bez ludzi dobrego serca i sponsorów. Dziękujemy, że pamiętacie o naszych podopiecznych: II Mazowieckiemu Urzędowi Skarbowemu w Warszawie, firmie Fast Service Group Agencja Pracy Tymczasowej, firmie Eliza Fruit Sp. z o.o. oraz Pani Grażynie Ciechomskiej z córkami 🎅🌲🎁.
Wsparcie jakie do nas napłynęło obejmuje indywidualne, osobiste, wymarzone prezenty dla dzieci z rodzin zastępczych jak i artykuły, z których będziemy korzystać przy realizacji kolejnych projektów.

Dziękujemy Miejskiemu Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sochaczewie za możliwość skorzystania z sali, a także Klubowi Wolontariuszy przy CUS Sochaczew za to, że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc.

Cały Bal oprócz tego, że sprawił mnóstwo radości dzieciom i ich opiekunom, daje naszemu Stowarzyszeniu poczucie, że rodziny zastępcze nie pozostają same i pełnią bardzo ważne i doceniane role społeczne.

Dziękując za Wielkie Serca, życzymy, aby dobro, którym obdarzyliście nasze rodziny wróciło do Was ze zdwojoną siłą. 🎄🎁🎅❄☃️🛷

Więcej zdjęć znajdziecie na naszej stronie w zakładce Galeria
Współpracujemy z:
+48 536-933-077
stacjadom@onet.pl
/StowarzyszenieStacjaDom/
Marszałka Józefa Piłsudskiego 65
96-500 Sochaczew