Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka od całej ekipy Stacji Dom! 🚂🏡✨
🩷Dla nas każdy z Was jest wyjątkowym podróżnikiem, a nasza wspólna „Stacja” to miejsce, gdzie zawsze czeka na Was bezpieczna przystań, dobre słowo i mnóstwo akceptacji.
W tym pięknym dniu życzymy Wam aby Wasz „domowy pociąg” zawsze jechał w stronę radości i miłości.
Wasze głowy niech będą pełne niesamowitych pomysłów i pasji, które dają Wam skrzydła, oraz poczucia, że jesteście ważne, ważne i absolutnie niepowtarzalne.🩷
Bądźcie zawsze ciekawe świata, nie bójcie się zadawać pytań i pamiętajcie – na naszej Stacji zawsze jest dla Was miejsce pełne ciepła!
Świętujcie dzisiaj najwspanialej, jak potraficie! 🎉🍰