🌾 Obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego! 🌾
Są na świecie stacje, z których wyrusza się w najpiękniejszą, choć czasem pełną zakrętów podróż. Dla wielu dzieci taką wyjątkową, bezpieczną przystanią stały się Wasze domy. 🏠✨
Dziś obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego – święto miłości, cierpliwości, odwagi i wielkich serc. Z tej okazji jako Stowarzyszenie „Stacja Dom” pragniemy złożyć najwspanialsze życzenia wszystkim Rodzinom Zastępczym, a w szczególności tym, które tworzą naszą stowarzyszeniową społeczność! 🧡🫂
Jesteśmy dumni, że możemy iść tą drogą razem z Wami. Codziennie widzimy, ile siły, ciepła i serca wkładacie w to, by dawać dzieciom nową nadzieję, poczucie bezpieczeństwa i skrzydła do lotu. 🕊️💪
Czego Wam życzymy w tym wyjątkowym dniu?
💙Prawdziwego, domowego spokoju ☕🏡 – chwil tylko dla siebie, w których możecie złapać oddech i naładować baterie.
💙Niegasnącej satysfakcji i dumy 🥰✨ – z każdego małego kroku, każdego uśmiechu i sukcesu Waszych podopiecznych.
💙Wzajemnego wsparcia 🤝 – poczucia, że na naszej wspólnej „stacji” nigdy nie jesteście sami i zawsze macie obok życzliwe ramiona.
💙Zdrowia, siły i niekończących się pokładów cierpliwości 🌸🔋 na każdy kolejny dzień tej pięknej misji.
Dziękujemy, że tworzycie z nami to wyjątkowe miejsce. Że dzielicie się doświadczeniem, wspieracie w trudniejszych momentach i wspólnie świętujecie te najpiękniejsze. Wasza obecność i zaangażowanie nadają sens wszystkiemu, co robimy. 🌟
Wszystkiego, co najpiękniejsze! Niech w Waszych domach zawsze gości miłość, głośny śmiech i wzajemne zrozumienie! 🎉🎈🎈
Stowarzyszenie „Stacja Dom” 🚂🧡